Anton Komarov, prezes zarządu:

 

O firmie:
Mediasapiens sp. z o.o. powstało w 2012 roku. Dostarczamy usługi programistyczne dla web app startupów.

O produkcie
Codesushi to rescue team (zespół ratowniczy) dla startupów znajdujących się we wczesnej fazie swojego rozwoju, a także aniołów biznesu, którzy utknęli na jednym z etapów implementacji MVP. Dla naszych klientów jesteśmy dedykowanym zespołem, który zbuduje MVP od podstaw, przejmie istniejący kod i naprawi wszystkie zgłoszenia, zredukuje kolejnych developerów do kontynuacji prac, jak również może świadczyć usługę consultingową polegającą na zewnętrznej weryfikacji kodu (code review - przyczynia się do szybszej implementacji produktu i podwyższenia jego jakości).

O Polskim Moście Krzemowym

Po obozie przygotowawczym
Inicjatywa jest bardzo potrzebna i pomocna. Należałoby tylko podzielić firmy na serwisowe i produktowe, bo mają swoje specyficzne cechy.

Po programie akceleracyjnym

Projekt oceniam jak najbardziej pozytywnie, dzięki niemu udało się wyznaczyć nowe cele, gdyż od 2-ch lat naszym głównym kierunkiem rozwoju i zainteresowania jest rynek USA. Program akceleracyjny pozwolił nam otworzyć się na nowy rynek i spojrzeć na niego z perspektywy lokalnego gracza, zapoznać się z firmami na miejscu, ale także z innymi polskimi beneficjentami projektu, od których dużo się nauczyłem i na pewno kontakt będzie trwał planujemy razem z tymi, którzy pozostają na tym rynku, tworzyć synergie, pokrywając wspólnie koszty niektórych działań. Dzięki programowi mogliśmy zaprezentować naszą ofertę lokalnym odbiorcom z ekosystemu Doliny Krzemowej, uzyskać bardzo cenne wskazówki.
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w programie - na pewno otworzył on nam oczy na wiele spraw związanych z firmą, nie tylko w zakresie biznesowym, ale także wszelkich umiejętności miękkich związanych z organizacją tak długiego wyjazdu biznesowego za granicę.