Marek Chełchowski, właściciel:

 

O firmie
Firma prowadzi działalność w wielu dziedzinach. Posiada doświadczenia na rynkach europejskich w różnych branżach: handlowych, produkcyjnych i usługowych.

O produkcie
Cardiomon to portal dla osób chorych na serce, nadciśnienie tętnicze i po zawałach, służący do ewidencji pomiarów ciśnienia, pulsu oraz wagi ciała. Pomiarów dokonuje się samodzielnie i wprowadza je manualnie do systemu. System był testowany przez 2 lata przez wybraną grupę użytkowników. Firma chce w trakcie działań marketingowych skonstruować i wprowadzić sprzęt (ciśnieniomierz i wagę), który będzie transmitował dane poprzez WiFi do systemu.

O Polskim Moście Krzemowym

Po obozie przygotowawczym

Program PMK stwarza szanse dla umieszczenia na rynku USA dobrych i nowoczesnych produktów i idei. Warto spróbować! Nikt niczego nie gwarantuje, ale daje SZANSĘ!

Po programie akceleracyjnym

Program umożliwia nam wejście na rynek USA. Program nauczył nas mechanizmów prawno-logistycznych dotyczących prawa podatkowego, gospodarczego imigracyjnego. Dał bazę wiedzy i kontakty z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz pierwsze kontakty zewnętrzne.

Określono ramy dopasowania produktu do rynku amerykańskiego, ustalono konkretne ścieżki marketingowe oraz wyznaczono obszar realnego marketingu (rodzaje firm, z którymi trzeba i warto nawiązać kontakt), nawiązano kontakt z potencjalnie zainteresowanymi klientami i inwestorami. Produkt będzie testowany przez Uniwersytet Stanforda.