Bartosz Majewski, właściciel:

 

O firmie
Zajmujemy się tworzeniem i rozwojem oprogramowania - począwszy od prostych do zastosowań korporacyjnych. Pomagamy naszym globalnym partnerom dostarczając im wiedzę, specjalistów oraz rozwiązania technologiczne. Budujemy dedykowane zespoły projektowe dla naszych partnerów. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu i obsłudze złożonych procesów IT, przetwarzana danych w czasie rzeczywistym, obsługi big data, analizy istniejących systemów, obsługi dużych baz danych, tworzenia rozbudowanych systemów do administracji danych, budowy narzędzi finansowych, oprogramowania z zakresu automatyki i robotyki (sterowników) jak i oprogramowania wspierającego procesy biznesowe.

O usłudze
Pomagamy firmom w rozwoju oprogramowania i technologii poprzez budowanie dedykowanych zespołów - programistów / inżynierów oprogramowania dla naszych klientów. Zespoły te są długoterminowe i przypisane na wyłączność naszym klientom. Pracujemy w podejściu "team-as-a-service", chcąc skupić się na startupach finansowych. Pomagamy firmom przezwyciężyć problem budowania zespołów programistycznych, tworząc je na rynku polskim, gdzie jest dostęp do wysoko wykwalifikowanej siły roboczej przy jednocześnie niższych kosztach.

O Polskim Moście Krzemowym

Po obozie przygotowawczym

Bardzo fajnie było posłuchać o kulturze w USA – szczególnie w Dolinie Krzemowej. Cieszę się, że zdecydowałem się na wzięcie udziału w 3-cim etapie – gdyż samo mówienie o tym jest jak lizanie lizaka przez folię... Szkoda, iż mamy tak krótki okres realizacji budżetu PARPu w tym roku – ale z drugiej strony jest to bardzo mobilizujące do działania!

Po programie akceleracyjnym

Wpływ programu akceleracyjnego na rozwój firmy był znaczący. Po przylocie do Polski pracuję nad nową strategią firmy, zmieniając kierunek jej rozwoju i wagę oferowanych usług. Mogę powiedzieć, iż moja firma wykonuje zwrot o 180 stopni obierając nowy kierunek rozwoju – branżę energii elektrycznej i przesyłu mediów (energy & utilities).
Wpływ nabytych w projekcie kontaktów jest dla mnie ogromny. Wszystkie kontakty, które udało mi się pozyskać oraz nawiązać bliższe znajomości, są potencjalnymi kontaktami do nawiązania oficjalnych relacji biznesowych.
Zdobyłem pewność siebie we współpracy międzynarodowej oraz umiejętności:
•    dokładnego sporządzania ofert
•    odnajdywania się w rozmowach z osobami bardzo doświadczonymi biznesowo
•    analizy potrzeb klientów
•    konstruowania propozycji budżetowych dla klientów amerykańskich.