Małgorzata Kasprzak i Bartosz Gorzak, dyrektorzy zarządzający:

 

O firmie

Spółka Eattab.com została powołana jako spółka celowa w 2013 roku. Członkowie zespołu Eattab zajmowali się do tej pory: tworzeniem nowych technologii IT i multimedialnych kanałów zwrotnych w mediach, komercjalizacją projektów IT opartych o działalność́ BiR, m.in. aplikacji interaktywnych w spółce 4fun Media S.A., projektów SEO dla Microsoft, Vistula, PZU, i innych. W ramach projektu Eattab od początku ściśle współpracujemy z firmą Fido Labs dostarczającą innowacyjną technologię Language Decoder, na której oparte jest zamawianie i wyszukiwanie produktów za pomocą̨ głosu. Wdrożenie projektu Eattab ma celu wprowadzenie na rynek polski i międzynarodowy najnowocześniejszych technologii IT dla branży gastronomicznej.

 O produkcie

Eattab to rozwiązanie informatyczno-produktowe w postaci platformy łączącej punkt gastronomiczny z jego klientem. Pomysł jest odpowiedzią na istniejącą niszę rynkową oraz wysokie zapotrzebowanie na stworzenie aplikacji, która jako pierwsza połączy funkcjonalności korzystne dla miejsca sprzedaży: integracja dotąd odrębnych systemów (system stanu magazynowego, zamawiania na wynos, obsługi płatności i monitoringu), obsługa technologii BLE (Bluetooth Low Energy), oferowanie spersonalizowanej reklamy, z funkcjonalnościami dla klientów: szybkie wyszukanie punktu gastronomicznego w pobliżu na podstawie rekomendacji z mediów społecznościowych, szybkie wyszukanie dostępnych w pobliżu promocji, szybkie zamówienie i zapłacenie za jedzenie na wynos, możliwość dzielenia się̨ treścią̨ dotyczącą jedzenia i punktów gastronomicznych w mediach społecznościowych.

O Polskim Moście Krzemowym

Projekt wpłynął przede wszystkim na udoskonalenie umiejętności prezentowania projektów biznesowych, pomogły w tym spotkania z doskonałymi ekspertami. Dodatkowo udział w konferencji TechCrunch Disrupt zagwarantowany w ramach programu akceleracyjnego pozwolił na umiejętne zaplanowanie procesu inwestycyjnego, z uwzględnieniem specyfiki inwestycji funduszy typu venture capital.